Busy Poznań, Września, Swarzędz, Luboń, Trzemeszno. Pasażerów z wielkopolskiego wybierających się do Niemiec i Holandii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób. Oferujemy busy do Niemiec i Holandii m.in. z Poznania, Swarzędza, Wrześni, Wągrowca, Jarocina, Kościana, Szamotuł, Kcyni, Wągrowca.

Nasze międzynarodowe usługi przewozu osób obejmują m.in. Poznań, Luboń, Kcynia – Niemcy – Holandia

Busy poznań Niemcy HolandiaNasi kierowcy mają bardzo duże doświadczenie w przewozie osób na wymienionych trasach dzięki temu możemy zaoferować Państwu bezpieczne usługi przewozowe.

Naszym klientom oferujemy komfortowy przejazd do Niemiec i Holandii, naszymi nowoczesnymi i komfortowymi busami. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe 9-osobowe busy Holandia – Poznań, Września, Swarzędz, Luboń, Trzemeszno, Środa Wielkopolska z klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym i ergonomicznymi fotelami. System audio – video, który funkcjonuje w naszych busach do Niemiec i Holandii sprawi, że Państwa podróż minie szybko i przyjemnie.

Busy Poznań, Września, Swarzędz, Luboń, Trzemeszno. do Niemiec i Holandii

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji busa na trasie Poznań, Kalisz, Konin, Gniezno – Niemcy -Holandia.

tel. +48 608236777, biuro@mirex.travel.pl

W województwie wielkopolskim przewóz osób busami do Niemiec i Holandii oferujemy m.in. z miejscowości: Poznań, Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Ostrów Wielkopolski, Śrem, Swarzędz, Piła, Września, Wągrowiec, Turek, Jarocin, Wałcz, Kościan, Rawicz, Szamotuły, Kcynia.

.

Busy Gniezno Poznań do holandii i niemiec