Busy Gniezno, Śrem, Kościan, Słupca, Przeźmierowo, Pniewy, Szamotuły. Pasażerów z wielkopolskiego wybierających się do Niemiec i Holandii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób. Oferujemy busy do Niemiec i Holandii m.in. z Gniezna, Śremu, Kościana, Słupcy, Przeźmierowa, Pniew, Szamotuł. Nasze międzynarodowe usługi przewozu osób obejmują m.in. Niemcy i Holandię.

Busy Gniezno, Śrem, Kościan, Słupca, Przeźmierowo, Pniewy, Szamotuły do Niemiec i HolandiiNasi kierowcy mają bardzo duże doświadczenie w przewozie osób na wymienionych trasach dzięki temu możemy zaoferować Państwu bezpieczne usługi przewozowe.

Naszym klientom oferujemy komfortowy przejazd do Niemiec i Holandii, naszymi nowoczesnymi i komfortowymi busami. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe 9-osobowe busy Holandia –  Gniezno, Śrem, Kościan, Słupca, Przeźmierowo z klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym i ergonomicznymi fotelami. System audio – video, który funkcjonuje w naszych busach do Niemiec i Holandii sprawi, że Państwa podróż minie szybko i przyjemnie.

 

Busy  Gniezno, Śrem, Kościan, Słupca do Niemiec i Holandii

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji busa na trasie  Gniezno, Śrem, Kościan, Słupca – Niemcy – Holandia.

tel. +48 608236777, biuro@mirex.travel.pl

W województwie wielkopolskim przewóz osób busami do Niemiec i Holandii oferujemy m.in. z miejscowości: Poznań, Gniezno, Września, Środa wielkopolska, Trzemeszno, Luboń, Nowy Tomyśl, Swarzędz, Pobiedziska, Murowana Goślina, Przeźmierowo, Pniewy, Szamotuły, Śrem, Kościan, Słupca.


.

Busy Płońsk, Sochaczew, Ciechanów do holandii i niemiec